Loading

حریم خصوصی

درباره سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران سونر گیشه بدانید

پس از ثبت نام ایمیل خود را تایید کنید

به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در سونر گیشه آدرس ایمیل شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای سایت بپیوندید. بدیهی است بدون تایید شما، به هیچ وجه فرآیند عضویت تکمیل نشده و ایمیل‌های اطلاع رسانی برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که آدرس ایمیل خود را تنها برای اشتراک در خبرنامه در اختیار سونر گیشه قرار می‌دهید، تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی در خصوص پیشنهادات برای شما ارسال می شود و صرف دریافت پست الکترونیکی از شما به منزله ثبت نام تلقی نمی گردد.

لغو اشتراک در هر زمان

کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند می‌توانند ایمیل‌های اطلاع‌رسانی خبرنامه و یا سایر ایمیل‌هایی که از سوی سونر گیشه به ایشان ارسال می‌شود را متوقف نمایند. هم چنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص ضوابط حفظ حریم کاربران در سونر گیشه، با ما به آدرس sunargisheh@gmail.com مکاتبه نمائید.

هدف اصلی از جمع آوری اطلاعاتِ اعضاء

هدف اصلی از جمع آوری اطلاعاتِ اعضاء اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل، آدرس پستی و مواردی از این دست، صرفاٌ به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد و تشویقی، ارائه بهترین پیشنهادات، دریافت نظرات و پیشنهادات و در مجموع، ارتباط مفید تر با اعضا می‌باشد. همچنین بر اساس این اطلاعات در صورت وقوع هر پیشامد پیش بینی نشده‌ای امکان شناسایی خریدار و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده میسر خواهد بود.

حفظ اطلاعات شخصی شما

سونر گیشه خود را متعهد می‌داند که با تمام قوا از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?